Manyetize suyla tedavi

Manyetize suyla tedavi

Son günlerde alternatif tıp dallarına ilgi giderek artıyor. Bunların arasında en çok göze çarpanlardan biri de biyomanyetik tedavi.
Diğer bir anlatımla mıknatıslarla yapılan tedavi. Bu arada "manyetize olmuş su"yun gücünden de sık söz ediliyor.
"Yaşam, kimyasal maddelerle taşınanelektromanyetik enerjilerin, sınırsız bir zeka ile birbirlerini etkilemesidir!". Bunu, elektromanyetik enerji ile tedavinin babalarından sayılan Dr.F.K.Bellokossy söylüyor...
Dr.Bellokossy, manyetize olmuş suyu, "sıvıları manyetize etmek için blok mıknatıslar kullanmak" adlı makalesinde şöyle anlatıyor...
Manyetize olmuş su, basit, bildiğimiz suyu nitelikli bir sıvı haline dönüştürür. Eğer mıknatıs manyetoterapinin sağ koluysa, manyetize olmuş su da sol koludur.
Eğer manyetoterapist bir hastaya ağız yoluyla alınacak herhangi bir ilaç uygulayacaksa, bu manyetize olmuş sudan başka bir şey olamaz. Çünkü, insan bedeninin şifa bulma sisteminde, ilaçların ve hapların hiç bir anlamı yoktur.
Manyetik alan dengesizliği
Mıknatıs, bedenin manyetik alanının dengesizliğini gidererek, bedene şifa verir. Manyetize olmuş su ise, hastanın bedeninde, mıknatısla el ele vererek bu etkiyi pekiþtirir. Bu olumlu katkı, manyetize olmuş suyun, bedenin çeşitli bölümlerine uygulanan mıknatısların etkilerini desteklediği şeklinde de açıklanabilir.

su vakfı
SU VAKFI'NIN AMACI

Vakfımız suyun kişi, toplum ve canlı hayatındaki önemini insanımıza anlatmak, suyun en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak, su sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak amacıyla kongre, panel, konferans ve sempozyumlar düzenlemektedir.